مشاوره روانکاوی آنلاین در ویکی روان

مشاوره روانکاوی اینترنتی راهی برای درمان قطعی مشکلات روحی روانی است
لیست روانکاورهای آنلاین ویکی روان موضوع مشاوره را انتخاب کنید
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق مشاوره خانواده درمان شکست عشقی و روابط مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی

هزینه 45 دقیقه مشاوره:

600,000 تومان
رزرو جلسه
رزا شفیعی رزا شفیعی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
ندا جاوید خلیلی ندا جاوید خلیلی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره روانکاوی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

100,000 تومان
رزرو جلسه
مهشید ساسان پور مهشید ساسان پور دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره جنسی و سکسولوژی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره روانکاوی هیپنوتیزم درمانی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

145,000 تومان
رزرو جلسه
فرنوش خالدی فرنوش خالدی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

170,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

مشاوره روانکاوی انلاین

در این قسمت از سایت روانشناسی ویکی روان توضیحاتی در رابطه با اینکه روانکاوی چیست و چه تفاوتی میان یک روانکاو و روانشناس وجود دارد و روانکاو آنلاین چه کارهایی انجام می دهد، برایتان قرار داده ایم و در ادامه قصد داریم تا مشاور روانکاو خوب در تهران، کرج، اصفهان و ... را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با مراکز روانکاوی بدست آورید.

روان کاوی یا روان تحلیل گری چیست؟

مشاوره و روانکاوی، نظریه ای درباره عملکرد ذهن، اختلال های روانی و نام شیوه ای از روان درمانی است که بر اساس این فرضیه استوار است؛ و اکثر فعالیت های ذهنی و پردازش آن در ضمیر ناخودآگاه رخ می دهد. فردی به نام ژاک لاکان می گوید که روانکاوی کاری است که یک روانکاو می کند. در حقیقت می توان گفت که روانکاوی زیر شاخه ای از روانشناسی است که که در آن مطالعه ی دقیق و علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی است. که رکن اساسی آن این است که بیشتر فعالیت های ما ناشی از ناخوادگاه است، مشاور و روانکاو، بررسی های اصلی را بر روی ناخوداگاه می گذارد تا بتواند مشکلات را به طور عمیق حل کند.

بهترین مشاوره آنلاین

معرفی بهترین مشاور روانشناس روانکاو

قبل از بررسی ابعاد مختلف یک روانکاو خوب و معرفی مراکز مشاوره روانکاوی، نکته ی قابل توجه این است که اکثر مردم روانکاوی را یک روش درمانی برای بیماری و اختلال های روانی می دانند. در صورتی که روانکاوی به بررسی ابعاد مختلف شخصیت، رشد انسان و تحلیل و تفسیر دقیق افکار علمی می پردازد. همچنین می توان گفت افراد با یک دوره روانکاوی در سایت ویکی روان بسیاری از مشکلات خود را شناسایی می کنند و می توانند بازخورد مثبت آن را در بیشتر فعالیت های خود مشاهده کنند.

کاربردهای روانکاوی چیست؟

روانکاوی کاربردهای زیادی دارد ولی در برخی از مشکلات، کمک گرفتن از یک دکتر روانکاو خوب، تاثیر بیشتری در بهبود و درمان اختلالات و مشکلات روحی و روانی فرد ایفا می کند. برخی از کاربردهای آن را به شما معرفی می کنیم. اگر دچار مشکلات زیر هستید؛ می توانید به یک مرکز روانکاوی خوب در تهران و یا شهرستان خود مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین روانکاوی، مزایای زیادی برای افراد سالم دارد به طور نمونه می تواند خود آگاهی را افزایش دهد، خلاقیت مغز را تقویت کند، فعالیت مغز را بیشتر می کند، به افراد کمک می کند تا بهتر دیگران را بشناسند و مقاومت در برابر مسائل مختلف را کاهش می دهد. با انجام یک جلسه مشاوره روانکاوی، مقاومت های بین فردی کاهش پیدا می کند و قدرت پذیرش فرد افزایش پیدا می کند.

تعداد جلسات مشاوره روانکاوی

تعداد جلسه های روانکاوی و مدت زمان هر جلسه با توجه به روش های دکتر روانکاو می تواند متفاوت باشد. ولی اکثرا جلسات به مدت45 دقیقه و حداقل سه روز در هفته انجام میشود.

چند اصول اساسی روانکاوی

  1. نمی توان رشد و شخصیت فردی را فقط بر مبنای ویژگی های ارثی قرار داد، بلکه معمولا به خاطر رویدادها و اتفاقات فراموش شده ی دوران کودکی می باشد که فرد به آن آگاه نمی باشد.
  2. شناسایی رفتار و شناخت انسان به طور گسترده ای توسط افکار غیر منطقی در ناخودآگاه فرد ایجاد میشود.
  3. بسیاری از ریشه های استرس و اضطراب افراد به علت درگیری هایی است که میان خودآگاه و ناخودآگاه افراد وجود دارد.
  4. یکی از راه های پیدا کردن محتویات ناخودآگاه رفتارها و لغزش های زبانی است که توسط مشاور روانشناس روانکاوی آنالیز میشود.
  5. برای رهایی از طرح واره های غلط و باورهای اشتباه به صورت ناخودآگاه روانکاو سعی دارد تا افکار شما را به هشیار  و از طریق مداخله ی درمانی روانکاوی هدایت کند.
  6. روان درمانی پویش شکلی از روان درمانی است که فشرده تر و کوتاه مدت تر انجام میشود. از طریق روان پویشی به مراجع کننده ها کمک میشود که بتوانند بر مقاومت خود غلبه کنند و احساسات واقعی خود را نسبت به گذشته و عواطفی ک به صورت ناخوداگاه به علت دردناک بودن و یا ترسناک بودن آن را پس زده اند؛ به سادگی بتوانند با آن روبه رو شوند.

مشاوره روانکاوی آنلاین

روانکاوی چه تفاوتی با روانشناسی دارد؟

در ابتدا باید بدانید که روانکاوی یک قسمت و یک زیر شاخه از روانشناسی می باشد. پس هر روانکاو، یک روانشناس محسوب می شود. که دوره های تخصصی در زمینه رویکرد و شیوه درمان روانکاوی را گذرانده است. اگر به دنبال بهترین روانشناس هستید که در زمینه روانکاوی نیز تخصص داشته باشد بهتدر است که به سایت ویکی روان مراجعه کنید. روان کاو در مقایسه با دیگر روانشناسان عمیق تر مشکلات را بررسی می کند؛ تا متوجه شود که مشکل فرد از کجا نشات می گیرد؛ به همین علت است درمان هایی که در مرکز روانکاوی انجام میشود عموما طولانی تر از سایر روش های درمانی در روانشناسی است.

کاربردهای روانکاو آنلاین در بررسی مشکلات شخصیتی

مشاوره روانکاوی اینترنتی، کاربردهای بسیار زیادی دارد؛ ولی در برخی از مشکلات، استفاده از یک دکتر روانکاو خوب، تاثیر بیشتری در بهبود و درمان اختلالات و مشکلات روحی، روانی فرد را ایجاد می کند. برخی از کاربردهای مشاوره با روانکاوی عبارتند از: افسردگی، مشکلات جنسی، اضطراب، آسیب های کودکی، وسواس و... اگر شما هم به یکی از این مشکلات دچار می باشید، بهتر است به مرکز روانکاوی ویکی روان مراجعه کنید و از مشاوره به شیوه روانکاوی بهره مند شوید.

ویکی روان؛ بهترین مرکز مشاوره روانکاوی انلاین

روانکاوی تنها یک درمان برای رنج های عاطفی و روحی نیست. با توجه به نتایج روانکاوی که برای ترمیم روح و روان تلاش می کند؛ وظیفه یک روانکاو یک غذای مفید برای روحیه یک فرد از زمان نوزادی تا پیری می باشد. نتایج مشاوره روانکاوی تلفنی یکی از بهترین ابزارها برای بنا کردن یک جامعه سالم می باشد. سایت ویکی روان، یکی از بهترین کلینیک روانکاوی می باشد که به صورت اینترنتی فعالیت می کند. شما می توانید در سایت ویکی روان با بهترین فوق تخصص روانکاوی در ارتباط باشید.

شما می توانید در کلینیک مشاوره روانشناسی ویکی روان بهترین و با تجربه ترین روانکاو را انتخاب کنید که سال های زیادی در زمینه بهبود مشکلات و ارتقا سطح کیفیت زندگی سالم در زمینه ی بالینی کار کرده است.

منبع: psychotherapy.psychiatryonline، psychoanalysis،academia

مقالات مرتبط