مرکز مشاوره آنلاین خانواده؛ با بهترین و مجربترین روانشناسان مشکلات خانوادگی

مشاوره خانواده آنلاین یکی از بهترین روش ها برای حل مسائل و مشکلات خانواده و خانواده درمانی است.
بهترین مشاوره خانواده آنلاین در ویکی روان موضوع مشاوره را انتخاب کنید
جمیله احمدپور جمیله احمدپور دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی درمان افسردگی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

70,000 تومان
رزرو جلسه
محمد رضا سعید فیروزه محمد رضا سعید فیروزه دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان استرس و اضطراب مشاوره پیش از ازدواج مشاوره طلاق مشاوره ترک اعتیاد مشاوره خانواده درمان شکست عشقی و روابط اعتماد به نفس و عزت نفس

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

100,000 تومان
رزرو جلسه
پروانه صفایی مقدم پروانه صفایی مقدم دكتراى روانشناسى 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان استرس و اضطراب درمان وسواس مشاوره کودک و تربیت فرزند درمان افسردگی درمان شکست عشقی و روابط مشاوره طلاق مشاوره خانواده مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق مشاوره خانواده درمان شکست عشقی و روابط مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی

هزینه 45 دقیقه مشاوره:

600,000 تومان
رزرو جلسه
رزا شفیعی رزا شفیعی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
حسین توکلی حسین توکلی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب مشاوره پیش از ازدواج درمان افسردگی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

48,000 تومان
رزرو جلسه
دکتر مهرناز ماندگار نیکو دکتر مهرناز ماندگار نیکو دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره کودک و تربیت فرزند

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
آرزو بختیاری آرزو بختیاری مشاور روانشناس 4.9
مهارت ها : مشاوره خانواده مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان شکست عشقی و روابط

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

50,000 تومان
رزرو جلسه
پروانه رخشان پروانه رخشان مشاور روانشناس 4.9
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق مشاوره خانواده درمان وسواس مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

مشاوره خانواده؛ معرفی بهترین مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده تلفنی و حضوری به بررسی و حل انواع چالش ها در خانواده می پردازد. به طور کلی خانواده از مهم ترین پایگاه ها در زندگی تمامی افراد است؛ از این رو هر نوع تزلزل در آن می تواند موجب بروز مشکلات متعدد برای تمامی اعضای خانواده شود. مشاوره خانواده موجب ایجاد روابط سالم تری بین اعضای خانواده می شود.

به نقل از ویکی پدیا :

مشاوره خانواده نوعی از مشاوره است که به برطرف کردن مسائل خانوادگی و آنچه در یک خانواده می‌گذرد، می‌پردازد. مشاوره خانواده به بررسی مسائل و مشکلات همه افراد خانواده می‌پردازد و با آنها ارتباط مؤثر و مفیدی برقرار می‌کند. مشاوران خانواده از جمله روانشناسانی هستند که به دلیل بررسی کل خانواده و مراجعه همه اعضای خانواده، می‌توانند تحلیل بهتر و روشن تری از مسائل افراد آن خانواده داشته باشند.

شما برای حفظ سیستم خانواده و رشد و تکامل اعضای آن باید هر تلاشی را کنید. بهترین مشاوره خانواده آنلاین در بهترین مرکز مشاوره خانواده آنلاین به بررسی مشکلات خانواده به خصوص در محیط منزل می پردازند. در مشاوره خانواده خوب در تهران ممکن است افراد به صورت گروهی درمان شوند یا این که مشاوره رایگان فردی را دریافت کنند.

مشاوره خانواده چیست؟

خانواده درمانی نوعی از درمان است که هدف آن سلامت و بهبود کارکرد خانواده است و کمک می کند تا افراد مشکلات خود را حل کنند. از این رو ناراحتی های روانشناختی را درمان کرده و با تسلط بر تغییرات موجب کارکرد بهتر اعضای خانواده می شود. مشاوره خانواده حضوری و تلفنی رایگان موجب می شود تا مشکلات افراد را در بافت خانواده می ببیند و از این طریق موجب می شود تا مشکلات را در همان بافت حل کند. در واقع روش تعامل و ارتباط اعضی خانواده در این بافت مهم است و موجب مشخص شدن شیوه شکل گیری مشکلات افراد و حل و درمان آن تاثیر زیادی دارد.

مشاوره خانواده

مزایای مشاوره خانواده انلاین

  • ایجاد مرزهای سالم
  • بهبود ارتباطات
  • تعریف نقش هر کسی در خانواده
  • بهبود پویایی و روابط خانوادگی
  • ارائه قدرت و ابزارهای مقابله ای برای اعضای خانواده
  • پرداختن به تعاملات ناکارآمد
  • بهبود توانایی حل مسئله خانواده
  • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس هر اعضا
  • افزایش فهم و بینش نسبت به منبع تعارض و کارکرد آن

مقاله پیشنهادی: روانشناسی خانواده چیست و چه مزایایی دارد؟

مشاوره خانواده چه مشکلاتی را حل می کند؟

به طور کلی دکتر مشاوره خانواده آنلاین در بسیاری از زمینه ها مانند مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خیانت، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره طلاق، مشاوره کودک و ... می پردازد. پس این نوع مشاوره در خیلی از زمینه ها به شما کمک می کند. در ادامه تعدادی از مشکلاتی را بیان می کنیم که شما نیازمند به یک مشاوره خانواده تلفنی یا حضوری از ویکی روان دارید.

مشکلات ارتباطی با همسر

ممکن است در برهه ای از زمان زندگی مشترک نتان دچار چالش و تنش با همسرتان شوید. شما باید قبل از این که حرمت ها شکسته شود اقدام به حل مشکل خود کنید. مشکلات کوچک امروز شما با همسرتان در صورت نادیده گرفتن در آینده موجب بی علاقگی، سردی ، بی اعتنایی، بی میلی جنسی و ... می شود. شما به کمک مشاوره روانشناسی خانواده می توانید این مشکلات را به راحتی حل کرده و از آثار سو آن در آینده جلوگیری کنید.

دلسردی و طلاق عاطفی بین زوجین

اگر در طولانی مدت زوج ها علاقه خود را به یکدیگر نشان ندهند به مرور زمان موجب دلسردی و احساس دو هم خانه به هم می شود. با از بین رفتن صمیمیت در بین زوجین طلاق عاطفی ایجاد می شود، پس زوجین باید به کمک یک چت مشاوره خانواده آنلاین رایگان تلگرام، واتساپ یا تلفنی دوباره صمیمت و علاقه را در ارتباط خود بازسازی کنند.

مشاوره خانواده انلاین

زمانی که طلاق آخرین گزینه در زندگی مشترک تان شده است

د رهنگام بحث و دعوا، مقداری فاصله و دوری بین زوجین می تواند مفید باشد. درصورتی که این دوری زیاد شد حتما از یک مشاوره روانشناسی خانواده کمک بگیرید در ضمن شما برای دانستن حق و حقوق خود در این زمان می توانید از یک مشاوره حقوقی خانواده آنلاین نیز کمک بگیرید. شما باید بدانید که قهرهای طولانی مدت مشکل شما را حل نمی کند و تنها موجب دور شدن و دلسردی بیشتر شما با همسرتان می شود.

رابطه والدین با فرزندان نوجوان

با توجه به اختلاف میان نسلی که بین والدین و فرزندان شان وجود دارد، ممکن است در برهه ای از زمان مانند سنین بلوغ و نوجوانی فرزندان شان دچار مشکلات ارتباطی با آن ها شوند. والدین از طریق مشاوره انلاین رایگان برای نوجوانان خود می توانند آن ها را از مشکلاتی مانند روابط نامشروع، انحرافات اجتماعی و رفتاری و همچنین مشکلات و بحث های میان خواهر و بردارها را حل کنید. در ضمن والدین باید با توجه تغییرات فرزندان شان در دوران بلوغ، سبک رفتاری شان را رشد دهند.

مشاوره خانواده خوب در تهران چه اقداماتی را انجام می دهد؟

در حالت کلی هدف مشاوره خانواده تهران، مشهد، اصفهان و کرج و سایر شهرهای پرجمعیت این می باشد که با یک کار گروهی و توسط حل کردن مشکلات عاطفی و رفتاری از فروپاشی خانواده جلوگیری می کند. برای داشتن یک زندگی سالم، مشاوره رایگان خانواده به افراد به سازگاری بیشتر، حل مسئله و ایجاد درک و فهم متقابل بین اهداف شخصی و جمعی کمک زیادی می کند. در یک مشاوره خانواده بصورت آنلاین با توجه به نوع مشکل برنامه ریزی درمانی خاصی چیده می شود.

امروزه زندگی در شهرهای پرجمعیت دارای چالش های زیادی است و عوامل استرس زا موجب ایجاد بحران های خانوادگی بین افراد می شود. از این رو افراد برای حل مشکلات و ایجاد تعادل بین شغل و زندگی خانوادگی خود باید به انجمن مشاوره آنلاین مراجعه کرده و از طریق بهترین مشاوره خانواده آنلاین، مشاوره روانشناسی خود را دریافت کند. تصمیم گیری در مورد نوع دریافت مشاوره بستگی به سبک زندگی  فرد دارد. از این رو افرادی با سبک زندگی شلوغ می توانند مشاوره خانواده آنلاین در تلگرام، واتساپ، تلفنی و چت را انتخاب کنند. تجربه نشان داده است که کیفیت مشاوره آنلاین تلگرام و واتساپ مانند مشاوره های حضوری می باشد. درضمن هزینه مشاوره آنلاین نسبت به حضوری نصف قیمت می باشد.

مقاله پیشنهادی: مشاوره خانواده چند جلسه است؟

بهترین دکتر مشاوره خانواده خوب در تهران

خانواده درمانی در بهترین مرکز مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده حضوری دارای قیمت بالاتر است و همچنین نیازمند مراجعه به مرکز مشاوره خانواده و گرفتن نوبت است. در طول این مدت ممکن است زمانی که نوبت فرد شود کار از کار گذشته باشد و مشکلات وارد مرحله بحرانی شده باشد. در این صورت بهترین راه حل مشاوره خانواده تلفنی و بصورت آنلاین است.

در این میان سایت ویکی روان به عنوان یکی از بهترین مرکز مشاوره خانواده آنلاین و یکی از معتبرترین انجمن مشاوره آنلاین در سطح کشور آماده مشاوره آنلاین 24 ساعته می باشد. شما با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید بهترین دکتر مشاوره خانواده آنلاین خود را انتخاب کرده و به صورت چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ و تلگرام یا تلفنی با آن در ارتباط باشید.

منابع: relate.org.uk ، goodtherapy.org، dspsychology.com.au، mayoclinic.org

مقالات مرتبط