مشاوره درمان افسردگی آنلاین با بهترین روانشناس بهبود افسردگی در سایت ویکی روان

اگر احساس افسردگی می کنید و دیگر حس خوبی نسبت به زندگی و اتفاقات روزمره خود ندارید، می توانید با بهترین دکتر روانشناس متخصص افسردگی در مرکز مشاوره و روانشناسی ویکی روان در ارتباط باشید و از سایر روش های نوین درمان مشاوره افسردگی بهره مند شوید.
مشاور افسردگی آنلاین خود را انتخاب کنید موضوع مشاوره را انتخاب کنید
جمیله احمدپور جمیله احمدپور دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی درمان افسردگی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

70,000 تومان
رزرو جلسه
پروانه صفایی مقدم پروانه صفایی مقدم دكتراى روانشناسى 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان استرس و اضطراب درمان وسواس مشاوره کودک و تربیت فرزند درمان افسردگی درمان شکست عشقی و روابط مشاوره طلاق مشاوره خانواده مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

140,000 تومان
رزرو جلسه
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره جنسی و سکسولوژی مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان وسواس مشاوره ترک اعتیاد روانشناسی سلامت مشاوره درمان خیانت

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

75,000 تومان
رزرو جلسه
منصوره بهرامی منصوره بهرامی دكتراى روانشناسى 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان شکست عشقی و روابط مشاوره کودک و تربیت فرزند اعتماد به نفس و عزت نفس

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
شیما وفا شیما وفا دكتراى روانشناسى 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس مشاوره خودشناسی مشاوره کودک و تربیت فرزند اعتماد به نفس و عزت نفس هوش هیجانی درمان انواع ترس ها

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

45,000 تومان
رزرو جلسه
رزا شفیعی رزا شفیعی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
حسین توکلی حسین توکلی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب مشاوره پیش از ازدواج درمان افسردگی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

48,000 تومان
رزرو جلسه
دکتر مهرناز ماندگار نیکو دکتر مهرناز ماندگار نیکو دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره کودک و تربیت فرزند

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
شیلا توکلی شیلا توکلی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس مشاوره خودشناسی مشاوره درمان خیانت روانشناسی مثبت گرا درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

افسردگی چیست؟ (آشنایی با مهمترین علائم افسردگی حاد)

مشاوره افسردگی چه کاربردی دارد؟ آیا مزیت های مشاوره تلفنی درمان افسردگی و مشاوره آنلاین درمان افسردگی را می دانید؟ قبلا بارها در ویکی روان گفتیم که اختلال افسردگی، یک نوع اختلال روانی است که باعث بروز احساس غم و اندوه در شما میشود. علاوه بر آن می تواند موجب کاهش انگیزه و از بین رفتن علایق، کاهش عملکرد در کار و تحصیل میشود. از این رو شناخت علائم افسردگی و درمان به موقع آن با سایر روش های نوین مانند مشاور تلفنی و آنلاین افسردگی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید برای درمان این اختلال روان شناختی با بهترین مشاوران و روانشناسان متخصص در زمینه افسردگی سایت ویکی روان در ارتباط باشید.

افسردگی یک حالت خلقی شامل بی حوصلگی و گریز از فعالیت مفید یا بی علاقگی و بی میلی می باشد؛ که می تواند بر روی افکار، رفتار، احساسات، خوشی و تندرستی یک فرد تاثیر می گذارد. افرادی که دارای حالت افسردگی می باشند، ممکن است حالت هایی مانند اضطراب، پوچی، ناامیدی و درماندگی داشته باشند. افسردگی یک بیماری متداول و جدی روانی است که اثرات منفی بر احساسات، روش های فکری و فعالیت های روزمره انسان ها می گذارد. خبر بسیار خوب این است که درمان افسردگی ممکن است. همانطور که در قسمت های بالاتر گفته شد افسردگی عامل احساس غم، اندوه و عدم لذت از هر گونه فعالیت است. این اختلال عامل بسیاری از مشکلات احساسی و فیزیکی می باشد. که توانایی افراد را در عملکرد روزانه آنها در محل کار یا منزل می باشد.

مهم ترین مزیت هایی جلسه مشاوره افسردگی در مردان و زنان

مشاوره افسردگی

یکی از راههای درمان و بهبود افسردگی، برگزاری جلسات مشاوره با مشاور روانشناس است. در اکثر موارد بدون کمک مشاور افسردگی نمی توان از این مرحله مهم عبور کرد، چون در بسیاری مواقع کنترل اوضاع از دست فرد مبتلا خارج میشود و این اصلا عجیب نیست!

برنامه مشاوره افسردگی به بررسی دلایل و ریشه های به وجود آمدن این بیماری می پردازد و در طی جلسات روانشناسی افسردگی به شما کمک می کند تا به راهکارهای اصولی برای بهبود افسردگی برسید. از جمله روش های درمانی که در جلسه مشاوره افسردگی شدید به کار می رود؛ شامل: طرحواره درمانی، واقعیت درمانی، درمان رفتاری و... می باشد.

دلایل و نشانه های افسردگی چیست؟

  • بیماری و یا فوت یکی از عزیزان
  • خیانت
  • طلاق
  • مشکلات و مسائل مالی
  • داشتن تجربه های بد در زندگی

اهمیت روانشناسی و درمان افسردگی:

شاید فکر کنید اصلا چرا باید افسردگی درمان شود؟ چرا باید در جلسات مشاوره درمان افسردگی شرکت کنم؟

ناراحتی روانی و یا همان افسردگی، از جمله بیماری هایی است که فرد تا زمانی که بسیار آشفته و کلافه نشود، آن را نشان نمی دهد. در واقع ممکن است افسردگی پنهان نیز وجود داشته باشد. به شما توصیه میشود در صورتی که نشانه ها و علائم افسردگی را در خودتان مشاهده می کنید با مشاوران و روانشناسان افسردگی در کلینیک روانشناسی و مشاوره ویکی روان در ارتباط باشید. بهتر است هر چه سریع تر از درمانگر افسردگی کمک بگیرید و نگذارید این بیماری به مرحله بحرانی خود برسد.

به نقل از سایت goodtherapy.org :

Depression is a serious, but common, condition. It often causes people to feel sad or empty for long periods of time. It can also affect one’s thinking patterns and physical health. In some cases, depression can lead people to consider suicide. 

تفاوت اختلال افسردگی و احساس غم و اندوه چیست؟

مشاوره درمان افسردگی آنلاین

برخی از وقایع و اتفاقات مانند مرگ یکی از عزیزان، از دست دادن شغل، تجربه تنهایی طولانی مدت، فقدان رابطه عاطفی عمیق، پایان یک رابطه و اتفاقاتی از این قبیل ممکن است برای افراد دشوار باشد. این یک روند طبیعی می باشد که با چنین حوادثی افراد غمگین شوند. اما در چنین شرایطی افراد تصور می کنند که دچار افسردگی شده اند؛ اما بهتر است بدانید که غمگین بودن به معنای مبتلا بودن به اختلال افسردگی نیست. فرآیند غم و اندوه بسیار طبیعی است و برای هر فردی منحصر به فرد می باشد. البته یکسری علائم مشترکی با این اختلال روحی دارد. که در هر دو صورت احساس غم و ناراحتی وجود دارد. شما می توانید در سایت ویکی روان از کمک بهترین دکتر برای درمان افسردگی در تهران، تبریز، شیراز و ... بهره مند شوید.

انواع افسردگی:

  1. افسردگی خفیف: علائم آن تاثیر محدودی بر زندگی روزمره می گذارد. بیماران مبتلا به آن معمولا روحیه پایین و حالت ناراحتی دارند. این گروه از افراد نمی توانند برای انجام دادن کارهایی که معمولا از آنها لذت می بردند، انگیزه ای را در خود پیدا کنند.
  2. بالینی یا ماژور: افسردگی بالینی، نوع شدیدتری از این بیماری می باشد که می تواند به بستری شدن نیز بینجامد. علائم آن واضح تر است و در زندگی روزمره اختلال ایجاد می کند و همچنین بر عادت های غذاخوردن، خوابیدن و دیگر فعالیت های روزمره تاثیر می گذارد. برخی از آنها احساس می کنند که این زندگی دیگر ارزش زیستن ندارد و به خودکشی فکر می کنند.
  3. اختلال دوقطبی: نوعی از افسردگی شیدایی است که با نوسانات خلقی بسیار شدیدی همراه می باشد. برای نمونه بیمار در دوره بیش فعالی هیجان زده است و برای فعالیت های بلندپروازانه و دور از دسترس برنامه ریزی می کند.
  4. اختلال عاطفی فصلی: این نوع از افسرده شدن ارتباط نزدیکی با بلندی روزها دارد. اختلال عاطفی فصلی، معمولا در ماه های پاییز و زمستان یعنی زمانی نمایان می شود که روزها کوتاه تر است. علائم این اختلال زمانی که روزها بلندتر و روشن تر میشود از بین می رود.

مشاوره درمان افسردگی شدید؛ بهترین روش های بهبود اختلال روحی و روانی

مشاوره درمان افسردگی و تکنیک و روش های درمان افسردگی چگونه است؟ به بیان ساده تر می توان گفت افسردگی یکی از حالت های روحی است که در برخی از افراد واضح می باشد. به طوری که فرد در درون خود احساس غم، ناامیدی و از دست دادن علاقه خود به چیزهایی است که قبلا با آن احساس رضایت داشته است. مشاوره درمان افسردگی یکی از بهترین راه ها برای درمان این اختلال می باشد. سایت ویکی روان با معرفی بهترین متخصصان و روانشناسان افسردگی می تواند کمک زیادی به شما کند.

مشورت گرفتن از متخصص درمان افسردگی که فردی دلسوز، همدل و با تجربه میباشد، اولین مرحله انگیزشی برای بهبود افسردگی است. دکتر روانشناس متخصص افسردگی بر اساس اطلاعات که از شما در مشاوره آنلاین افسردگی و یا مشاوره تلفنی افسردگی دریافت می کند، می تواند میزان و نوع افسردگی شما را تشخیص دهد. سپس با توجه به شخصیت و توانایی های شما یک روش درمان مناسب را انتخاب می کند. درمان آنلاین افسردگی با رویکردهای مختلف مانند طرحواره درمانی، درمان شناختی و رفتاری افسردگی، واقعیت درمانی و... انجام می پذیرد. در کنار این رویکردها در مواردی نیز از داروهای ضد افسردگی همراه با روان درمانی استفاده می گردد.

روش های درمان افسردگی در خانه

یکی از موضوعات بسیار مهم درمورد این بیماری این است که زنان بیشتر از مردان برای درمان افسردگی، به روانشناس برای غلبه بر افسردگی مراجعه می کنند. این در حالی است که اقدام برای درمان افسردگی شدید و روان درمانی برای هر فرد که از آن بیماری رنج می برد تا طول درمان آن طی شود.

سریعترین درمان افسردگی

اگر چه دوره های افسردگی ممکن است به مرور زمان و خود به خود برطرف شود، اما ممکن است این وضعیت چند ماه آسیب های فیزیکی، روانی را به همراه داشته باشد. نتایج نشان داده است که هر چه این دوره طولانی تر باشد، احتمال عود افسردگی در آینده افزایش پیدا می کند.

برنامه مشاوره افسردگی رایگان

افسردگی تاثیر بسیار زیادی بر زندگی خود فرد و طرافیان او دارد و همین موضوع ضرورت درمان افسردگی خفیف و افسردگی شدید را ثابت می کند.

در صورتی که یکی از نشانه های افسردگی را در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید، می توانید با مراجعه به بخش درمان غیرحضوری افسردگی در سایت روانشناسی ویکی روان، میتوانید از بهترین و حرفه ای ترین روانشناسان به صورت آنلاین کمک بگیرید.

منبع :  ct.counseling.org، verywellmind.com، therapytribe.com

مقالات مرتبط