مختصری درباره پروفسور حسین باهر

پروفسور حسین باهر مشاور عالی سایت ویکی روان، پدر علم رفتار شناسی، جامعه شناس، استاد دانشگاه، کارشناس رسانه، بنیانگذار مکتب بالندگی، رفتار شناس و نویسنده در زمینه رفتارشناسی، جامعه‌ شناسی، مشاوره خانواده و دارای مدرک دکتری در توسعه اقتصادی و فوق دکتری فلسفه مدیریت منابع از کانادا و آمریکا می باشند.

دکتر حسین باهر به عنوان افتخار جامعه علمی کشور و یکی از برترین مشاورین آنلاین سایت ویکی روان مشغول به فعالیت می باشند و افراد زیادی از خدمات مشاوره آنلاین دکتر باهر، از سراسر دنیا استفاده کرده اند. زندگینامه دکتر حسین باهر سرشار از افتخارات گوناگون و خدمات گسترده می باشد که ایشان به تمام فارسی زبانان دنیا ارائه داده اند. دکتر حسین باهر روانشناس با 4 مدرک پروفسوری و چند مدرک دکتری در زمینه های گوناگون از دانشگاه های معتبر جهانی، یکی از رکورد داران تعداد مدرک علوم انسانی در جهان هستند.

دکتر حسین باهر افتخار جامعه علمی کشور هستند که خوشبختانه افتخار حضور ایشان در تیم مشاوره آنلاین ویکی روان را داریم، به نحوی که سایت ویکی روان تنها بستر مشاوره آنلاین با پروفسور حسین باهر می باشد و نیاز به تماس با شماره دکتر حسین باهر برای مشاوره تلفنی نیست، چرا که مشتاقان می توانند از سراسر دنیا با ایشان جلشه مشاوره صوتی و تصویری برگزار نمایند.

جلسات مشاوره روانکاوی آنلاین و حل مشکلات فردی و خانوادگی یکی از پرمخاطب ترین موضوعات مشاوره روانشناسی دکتر باهر در ویکی روان می باشد. همچنین خدمات کوچینگ (مربیگری) در زمینه های زندگی فردی، موفقیت کاری و مربیگری ازدواج از جدیدترین خدمات پروفسور باهر به تمام فارسی زبانان دنیا می باشد. در این دوره های اختصاصی، علاوه بر خدمات مشاوره راهکارهای اصولی جهت بهبود وضعیت فرد مراجع در تمام جنبه ها، در دوره کلاس های هفتگی و ماهانه توسط پروفسور باهر ارائه می گردد

پیشنهاد می کنیم افرادی که قصد ازدواج دارند، حتما مشاوره پیش از ازدواج را با پروفسور باهر انجام دهند چون علاوه بر مشاوره آنلاین، تست تفاهم و شخصیت شناسی کوانتومی دکتر باهر برای آنها رایگان انجام می شود.

شما دوست گرامی می توانید با رزرو وقت مشاوره اینترنتی، از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین و غیر حضوری دکتر حسین باهر به صورت صوتی و تصویری در ویکی روان از هر جای دنیا که هستید استفاده نمائید.

همچنین می توانید با انتخاب پکیج های 5 و 10 جلسه، از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره آنلاین و غیرحضوری با دکتر حسین باهر استفاده نمائید.

برای رزرو جلسه مشاوره پکیج مورد نظرتان را از پایین انتخاب کنید

با خرید پک های مشاوره از تخفیف ویژه ویکی روان استفاده کنید

پکیج 5 جلسه ای با 10% تخفیف 5 جلسه 45 دقیقه ای با تخفیف ویژه خریداری کنید
پروفسور حسین باهر
قیمت قبل تخفیف: 3,000,000 تومان
قیمت بعد تخفیف 2,700,000 تومان
10% تخفیف خرید پکیج خرید
پکیج 10 جلسه ای با 15% تخفیف 10 جلسه 45 دقیقه ای با تخفیف ویژه خریداری کنید
پروفسور حسین باهر
قیمت قبل تخفیف: 6,000,000 تومان
قیمت بعد تخفیف 5,100,000 تومان
15% تخفیف خرید پکیج خرید

با دیگران به اشتراک بزارید

ارسال دیدگاه و ثبت امتیاز

برای ثبت نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

دیدگاه های کاربران

تا کنون 3 دیدگاه ارسال شده است

profile

افسانه فاطمی

درود بر پروفسور باهر عزیزم که اینقدر با صبر و حوصله به حرف های من گوش دادن و راه کارهای فوق العاده ای ارائه کردند. یک انسان شریف و با علم که افتخار ایران زمین هستند. من خیلی راضی بودم

profile

پروفسور حسین باهر

سلام لطف دارید

مهدی منیری

درود بر دکتر حسین باهر عزیز و دوست داشتنی خوشحالم که شما را در سایت ویکی روان می بینم. شما افتخار ایران و ایرانی هستید. موفق باشید.

profile

پروفسور حسین باهر

سلام سپاس از لطف بسیار شما همراه گرامی

profile

روژین بهبودی

دکتر باهر عزیز، در این ایام که سعادت حضور در دفتر شما را نداریم، مشاوره آنلاین بهترین کاری بود که انجام دادین تا این ارتباط قطع نشود. شما افتخار جامعه علمی ایران هستین لطفا بسیار زیاد مراقب خودتان باشید. ارادتمند

profile

پروفسور حسین باهر

پیروز و پاینده باشید

روانشناسان مرتبط

فرنوش خالدی

فرنوش خالدی

دکترای روانشناسی

5

مهارت ها :

مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

170,000 تومان
رزرو جلسه
منصوره بهرامی

منصوره بهرامی

دكتراى روانشناسى

5

مهارت ها :

درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان شکست عشقی و روابط مشاوره کودک و تربیت فرزند اعتماد به نفس و عزت نفس

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
آرزو بختیاری

آرزو بختیاری

مشاور روانشناس

4.9

مهارت ها :

مشاوره خانواده مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان شکست عشقی و روابط

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

50,000 تومان
رزرو جلسه